Timberland Bot Modelleri

Timberland Bot Modelleri
22 Kasım 2012 tarihinde eklendi, 335 kez okundu.

Timberland bot Modelleri 2012 – 2013 koleksiyonumuz ile sizlere timberland marka botlar hakkında bilgiler verip resimlerini paylaşacağız. Timberland bot modelleri dünya da ve ülkemizde oldukça bot beğenilen kışlık bot modellerini kapsıyor diyebiliriz. Bir çok farklı kesimden kullanıcıya hitap eden bu timberland botları sizler için bir araya getirdik. Markanın en son modelleri arasından seçtiğimiz bu botlar şu an timberland ayakkabı modelleri arasında en son üretilen bot modelleridir diyebiliriz. Gerek yerli gerek yabancı alışveriş sitelerinde sizleri bekleyen bu bot modellerini muhtemelen ilk bizim sitemizde göreceksiniz. Koleksiyonumuzda yer alana timberland bot modellerini gördüğünüzde farklı tasarımları olduklarını anlamanız yeterli olacak.

Timberland bot Modelleri 2012 – 2013 koleksiyonumuzda özellikle timberland erkek bot modelleri ve fiyatları hakkında bilgiler veriyoruz. Daha sonraki yazılarımızda sizlere Timberland Bayan Bot Modelleri hakkında da bilgiler verip farklı tasarımlara sahip bayan bot modellerinin resimlerini de sunacağız.

Timberland bot modelleri fiyatları hakkında bilgiler verecek olursak bu koleksiyonumuzdaki modellerin fiyatları 100 dolar ile 250 dolar arasında değişim gösteriyorlar. Kalite ve farklı tasarımlar göz önüne alındığında fiyatlara pahalı demek zor gibi gözüküyor.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
Bu konular ilginizi çekecekclose